Preskočiť na obsah
Shebo Winery Trade

Priemyselná výroba

Shebo Winery Trade s.r.o.

Výroba hroznového vína

Sídlo
Trnava
Od roku
1993
IČO
31 428 380

Shebo Winery Trade

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Nitrianska 16, 917 01 Trnava
Na trhu od
28. januára 1993
IČO
31 428 380
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 11.02)
Výroba hroznového vína

Firma v číslach

33
rokov na trhu
1993
rok vzniku
25
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Shebo Winery Trade

Shebo Winery Trade s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Nitrianska 16, 917 01 Trnava. Zapísaná je od 28. januára 1993 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba hroznového vína“ (11.02). Predmet činnosti tvorí 25 položiek, napríklad nákup a spracovanie hrozna, nákup vína, rmutov a muštov a maloobchod-víno, nízkoalkoholické, nealkoholické a alkoholické nápoje.

Základné údaje

Obchodné meno
Shebo Winery Trade s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
31 428 380
DIČ
2020410843
Dátum vzniku
28. januára 1993
Sídlo
Nitrianska 16, 917 01 Trnava
Obchodný register
Okresný súd Trnava, oddiel Sro, vložka č. 60188/T
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 11.02)
Výroba hroznového vína

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 24. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Shebo Winery Trade zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 25 položiek.

  • Nákup a spracovanie hrozna

  • Nákup vína, rmutov a muštov

  • Maloobchod-víno, nízkoalkoholické, nealkoholické a alkoholické nápoje

  • Veľkoobchod-víno, nízkoalkoholické, nealkoholické a alkoholické nápoje

  • Výroba a predaj rmutov, hroznového, prírodného, šumivého, dezertného a dezertno-koreneného vína

  • Výroba nealkoholických a nízkoalkoholických nápojov na báze hrozna, ovocných a zeleninových štiav

Zobraziť všetkých 25 položiek predmetu činnosti
  • Nákup a spracovanie hrozna
  • Nákup vína, rmutov a muštov
  • Maloobchod-víno, nízkoalkoholické, nealkoholické a alkoholické nápoje
  • Veľkoobchod-víno, nízkoalkoholické, nealkoholické a alkoholické nápoje
  • Výroba a predaj rmutov, hroznového, prírodného, šumivého, dezertného a dezertno-koreneného vína
  • Výroba nealkoholických a nízkoalkoholických nápojov na báze hrozna, ovocných a zeleninových štiav
  • Výroba a predaj burčiaku
  • Výroba a predaj perlivého (sýteného) vína
  • Sprostredkovateľská činnosť
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod v rozsahu voľných živností)
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod v rozsahu voľných živností)
  • Zabezpečovanie bezodpadových technológií s uplatnením v poľnohospodárstve
  • Prevádzkovanie vinární a predajní výrobného sortimentu-marketingová činnosť na vínnom a nápojovom trhu v prospech tretích osôb za úplatu
  • Reklamná agentúra na všetky výrobky
  • Domáca a zahraničná obchodná činnosť
  • Predaj vínnych destilátov z vlastnej produkcie
  • Predaj výrobkov vyrobených na základe vínnych destilátov z vlastnej produkcie
  • Verejná cestná nákladná doprava
  • Výroba liehu a jeho uvádzanie do obehu
  • Výroba liehovín studenou cestou a sklad liehu
  • Poľnohospodárska činnosť
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Reklamné a marketingové služby

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Shebo Winery Trade s.r.o.?

Sídlo je na adrese Nitrianska 16, 917 01 Trnava.

Čím sa Shebo Winery Trade s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba hroznového vína“ (11.02). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: nákup a spracovanie hrozna; nákup vína, rmutov a muštov; maloobchod-víno, nízkoalkoholické, nealkoholické a alkoholické nápoje; veľkoobchod-víno, nízkoalkoholické, nealkoholické a alkoholické nápoje.

Aké je IČO – Shebo Winery Trade s.r.o.?

IČO je 31 428 380, DIČ 2020410843.

Kedy vznikla Shebo Winery Trade s.r.o.?

Vznik: 28. januára 1993. Na trhu pôsobí 33 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Nitrianska 16 917 01 Trnava

Registrový súd: Okresný súd Trnava

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Shebo Winery Trade s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese shebo-winery-trade.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.